Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Onze apotheek is gesloten van donderdag 14 mei tot en met zondag 17 mei. Tijdens deze periode is de webshop gesloten. Vanaf maandag 18 mei staan wij opnieuw voor u klaar.
Maximum toegelaten hoeveelheid in winkelwagen bereikt
Biedt een hoge UVB SPF30 en UVA bescherming.
Bevat vitamine E en tocoferylacetaat, met een antioxiderende werking en regenererende werking van de lippen.
De formule hydrateert, voedt en helpt droge lippen herstellen en geeft comfort.
Dermatologisch getest.
Ricinus Communis (Castor) Seed Oil, Cera Microcristallina (Microcrystalline Wax), Dibutyl Adipate, Isopropyl Palmitate, Paraffin, Copernicia Cerifera (Carnauba Wax) Cera, Paraffinum Liquidum (Mineral Oil), Octyldodecanol, Octocrylene, Ethylhexyl Salicylate, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Ethylhexyl Triazone, Diethylamino Hydroxybenzoyl Hexyl Benzoate, Glycol Montanate, Shorea Robusta Resin, Parfum (Fragrance), Shorea Stenoptera Seed Butter, Lanolin Alcohol, Panthenol, Tocopheryl Acetate, BHT, CI 77492 (Iron Oxides), CI 15850 (Red 6 Lake).
| CNK | 3919578 |
|---|---|
| Organisaties | Auriga International - ISDIN |
| Merken | Isdin |
| Breedte | 20 mm |
| Lengte | 73 mm |
| Diepte | 20 mm |
| Hoeveelheid verpakking | 4 |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |