Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Onze apotheek is gesloten van donderdag 14 mei tot en met zondag 17 mei. Tijdens deze periode is de webshop gesloten. Vanaf maandag 18 mei staan wij opnieuw voor u klaar.
Maximum toegelaten hoeveelheid in winkelwagen bereikt
Lippenbalsem met zeer hoge beschermingsfactor (SPF 50+).
Beschermt de lippen tegen agressieve invloeden van buitenaf (wind, zon...) en hydrateert en voedt ze intensief. Herstelt droge lippen en helpt irritatie en roodheid te kalmeren, voor een comfortabel gevoel.
Dermatologisch getest
Ricinus Communis (Castor) Seed Oil, Cera Microcristallina (Microcrystalline Wax), Cocoglycerides, Octocrylene, Dibutyl Adipate, Paraffin, Ethylhexyl Salicylate, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Copernicia Cerifera (Carnauba Wax) Cera, Ethylhexyl Triazone, Octyldodecanol, Diethylamino Hydroxybenzoyl Hexyl Benzoate, Lanolin, Glycol Montanate, 1,2-Hexanediol, Parfum (Fragrance), Caprylyl Glycol, Shorea Robusta Resin, Shorea Stenoptera Seed Butter, Tocopheryl Acetate, CI 77891 (Titanium Dioxide), Bisabolol, BHT, Tropolone, Triethoxycaprylylsilane, Tocopherol, CI 15850 (Red 6 Lake)."
| CNK | 3919594 |
|---|---|
| Organisaties | Auriga International - ISDIN |
| Merken | Isdin |
| Breedte | 19 mm |
| Lengte | 19 mm |
| Diepte | 75 mm |
| Hoeveelheid verpakking | 4 |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |