Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Onze apotheek is gesloten van donderdag 14 mei tot en met zondag 17 mei. Tijdens deze periode is de webshop gesloten. Vanaf maandag 18 mei staan wij opnieuw voor u klaar.
Maximum toegelaten hoeveelheid in winkelwagen bereikt
Lippenbalsem
Hoge bescherming
Overgevoelige lippen
Samenstelling:
Ricinus communis (castor) seed oil, Candelilla cera (Euphorbia cerifera wax), petrolatum, Cera microcristallina (microcrystalline wax), ethylhexyl methoxycinnamate, Paraffinum liquidum (mineral oil), isopropyl myristate, octyldodecanol, C12-15 alkyl benzoate, titanium dioxide (nano), cetyl acetate, isostearyl neopentanoate, butyl methoxydibenzoylmethane, lanolin alcohol, 1,2-hexanediol, alumina, parfum (fragrance), polyhydroxystearic acid, Rosa canina fruit oil, caprylyl glycol, acetylated lanolin alcohol, lauryl methacrylate/ glycol dimethacrylate crosspolymer, tocopheryl acetate, retinyl palmitate, silica , BHT, tropolone, tocopherol, CI 77492 (iron oxides), CI 77491 (iron oxides)
| CNK | 3919602 |
|---|---|
| Organisaties | Auriga International - ISDIN |
| Merken | Isdin |
| Breedte | 20 mm |
| Lengte | 22 mm |
| Diepte | 73 mm |
| Hoeveelheid verpakking | 4 |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |