Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Onze apotheek is gesloten van donderdag 14 mei tot en met zondag 17 mei. Tijdens deze periode is de webshop gesloten. Vanaf maandag 18 mei staan wij opnieuw voor u klaar.
Haver wordt gebruikt bij zenuwachtigheid en slapeloosheid. Deze plantendruppels zijn versterkend bij vermoeidheid, gespannenheid en tijdens herstelperioden.
Avena sativa hydroalcoholisch extract 100% (alcohol*, haver* (zaden), water).
3 x 20 à 40 druppels per dag in een beetje water of vruchtensap. Vanaf 6 jaar: 3 x 15 druppels per dag.
| CNK | 1680529 |
|---|---|
| Organisaties | Ocebio |
| Merken | Biover |
| Breedte | 48 mm |
| Lengte | 105 mm |
| Diepte | 45 mm |
| Hoeveelheid verpakking | 50 |
| Dieetbeperkingen | Bio |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |