Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Onze apotheek is gesloten van donderdag 14 mei tot en met zondag 17 mei. Tijdens deze periode is de webshop gesloten. Vanaf maandag 18 mei staan wij opnieuw voor u klaar.
Maximum toegelaten hoeveelheid in winkelwagen bereikt
Tot 2x snellere wondgenezing · Vermindert het risico op littekenvorming
Voor wonden en beschadigde huid
Witte Petrolatum, Dunne Parane Olie, Ceresinewas, Glycerol, Panthenol, Glycerylstearaat.
Gebruik binnen 6 maanden na opening. Medisch hulpmiddel.
Breng de Hansaplast Wondhelende Zalf regelmatig aan tot de wond volledig genezen is. Breng zorgvuldig één tot twee keer per dag een dunne laag aan. Zorg ervoor dat de opening van de tube niet in contact komt met de wond
| CNK | 3650322 |
|---|---|
| Organisaties | Beiersdorf |
| Merken | Hansaplast |
| Breedte | 35 mm |
| Lengte | 43 mm |
| Diepte | 150 mm |
| Hoeveelheid verpakking | 50 |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |