Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Onze apotheek is gesloten van donderdag 14 mei tot en met zondag 17 mei. Tijdens deze periode is de webshop gesloten. Vanaf maandag 18 mei staan wij opnieuw voor u klaar.
Dit product moet worden goedgekeurd door de apotheker.
Maximum toegelaten hoeveelheid in winkelwagen bereikt
Voetcrème voor zachte voeten Geniet van zijdezachte voeten met Hansaplast Herstellende Voetcrème. Deze crème vermindert effectief droge en ruwe huid, en biedt onmiddellijke verzachting voor je voeten. De intensieve hydraterende formule, verrijkt met 10% Urea, bestrijdt vochtverlies en versterkt de beschermende functie van de huid. Hansaplast Herstellende Voetcrème is licht geparfumeerd en wordt snel opgenomen. De dermatologisch goedgekeurde formule garandeert een positief effect op je huid.
Vermindert effectief droge en ruwe huid
| CNK | 4183398 |
|---|---|
| Organisaties | Beiersdorf |
| Merken | Hansaplast |
| Breedte | 56 mm |
| Lengte | 44 mm |
| Diepte | 155 mm |
| Hoeveelheid verpakking | 100 |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |