Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Onze apotheek is gesloten van donderdag 14 mei tot en met zondag 17 mei. Tijdens deze periode is de webshop gesloten. Vanaf maandag 18 mei staan wij opnieuw voor u klaar.
Maximum toegelaten hoeveelheid in winkelwagen bereikt
Met de Gutsy Ear Cleaner houd je de oren van je hond fris, schoon en gezond – zonder gedoe. Onze formule op basis van natuurlijke extracten reinigt effectief, verwijdert oorsmeer en helpt oorproblemen te voorkomen.
Dankzij aloë-extract en neem-extract kalmeert de cleaner gevoelige huid, terwijl eucalyptusolie en salicylzuur helpen om het oor diep te reinigen en fris te houden. Alles wat je nodig hebt – en niks dat je niet wil.
Oorreiniger
Allergenen: Eucalyptus Globulus olie, Limonene, Pinene
Water, Ethanol, Aloë-extract, Neem-extract, Eucalyptusolie, Salicylzuur.
Buiten het bereik van kinderen houden. Enkel te gebruiken voor dieren. Vermijd de ogen en slijmvliezen.
Breng 10-15 druppels aan in het oor. Masseer de oren, laat de hond met zijn hoofd schudden, verwijder het vuil met een droge doek.
| CNK | 4931408 |
|---|---|
| Organisaties | Sustainable Pet Food |
| Merken | Gutsy |
| Breedte | 40 mm |
| Lengte | 40 mm |
| Diepte | 120 mm |
| Hoeveelheid verpakking | 50 |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |