Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Onze apotheek is gesloten van donderdag 14 mei tot en met zondag 17 mei. Tijdens deze periode is de webshop gesloten. Vanaf maandag 18 mei staan wij opnieuw voor u klaar.
Neem contact op met ons via telefoon of e-mail, dan bekijken we samen de mogelijkheden.
De formule van deze micellaire oplossing combineert de voordelen van een zeer doeltreffend micellair reinigend product en een tonische lotion.
Reinigend - Beschermend
Dermatologisch getest.
Aqua (Water), PEG-6 Caprylic / Capric Glycerides, Propanediol, Betaine, Pentylene Glycol, Polysorbate 20, Panthenol, Fragrance, Propylene Glycol, Cetrimonium Bromide, Sucrose Laurate, Alcohol, Citric Acid, Linalool , Hexyl Cinnamal, Hydroxycitronalal, Benzyl Salicylate, Alpha-Isomethyl Ionone, Citronellol, Geraniol, Laminene, Sodium Hydroxide
Breng elke ochtend en avond aan op het gelaat met behulp van een wattenschijfje. Afspoelen is niet nodig. De huid voorzichtig drogen.
| CNK | 3960200 |
|---|---|
| Organisaties | Axone Pharma |
| Merken | Febelcare |
| Breedte | 73 mm |
| Lengte | 73 mm |
| Diepte | 166 mm |
| Hoeveelheid verpakking | 500 |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |