Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Onze apotheek is gesloten van donderdag 14 mei tot en met zondag 17 mei. Tijdens deze periode is de webshop gesloten. Vanaf maandag 18 mei staan wij opnieuw voor u klaar.
Maximum toegelaten hoeveelheid in winkelwagen bereikt
Ook geschikt voor de diabetische huid.
Droge voeten, ook geschikt voor de diabetische huid.
Aqua, Urea, Glycerin, Decyl Oleate, Isobutane, Panthenol, Alcohol Denat., Stearyl Alcohol, Tapioca Starch, Glyceryl Stearate SE, Propane, Helianthus Annuus Seed Oil, Ceramide NP, Ethylhexyl Cocoate, Glycine, Butane, Arginine HCL, Sodium PCA, Decylene Glycol, Sodium Lactate, Sodium Citrate, Sodium Cetearyl Sulfate, Phenoxyethanol, Methyl Benzoate, Citric Acid, Carnitine, Sodium Chloride, Cholesterol, Alanine, Lactic Acid, Pantolactone, Tocopherol, Parfum
| CNK | 4342457 |
|---|---|
| Organisaties | Beiersdorf |
| Merken | Eucerin |
| Breedte | 50 mm |
| Lengte | 50 mm |
| Diepte | 155 mm |
| Hoeveelheid verpakking | 150 |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |