Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Onze apotheek is gesloten van donderdag 14 mei tot en met zondag 17 mei. Tijdens deze periode is de webshop gesloten. Vanaf maandag 18 mei staan wij opnieuw voor u klaar.
Maximum toegelaten hoeveelheid in winkelwagen bereikt
Het extra milde zeepvrije wastablet reinigt extra mild en houdt de natuurlijke barrièrelaag van de huid in stand, zodat uw huid zacht en soepel blijft. Zelfs te gebruiken bij intolerantie voor zeep.
pH5 EnzymeProtection houdt de natuurlijke weerstand van de huid in stand. De combinatie met pH5 citraatbuffer en extra milde tensiden beschermt de huideigen enzymen en versterkt de beschermende zuurmantel.
Disodium Lauryl Sulfosuccinate, Sodium Cocoyl Isethionate, Cetearyl Alcohol, Palmitic Acid, Stearic Acid, Tapioca Starch, Aqua, Citric Acid, Cocamidopropyl Betaine, Sodium Citrate, Panthenol, Octyldodecanol, Myristic Acid, Arachidic Acid, Oleic Acid, Parfum, CI 77891
| CNK | 2646537 |
|---|---|
| Organisaties | Beiersdorf |
| Merken | Eucerin |
| Breedte | 86 mm |
| Lengte | 35 mm |
| Diepte | 65 mm |
| Hoeveelheid verpakking | 100 gr |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |