Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Onze apotheek is gesloten van donderdag 14 mei tot en met zondag 17 mei. Tijdens deze periode is de webshop gesloten. Vanaf maandag 18 mei staan wij opnieuw voor u klaar.
De Fluorinol® in ELGYDIUM Junior EMOJI Tutti Frutti-tandpasta heeft een fluoridegehalte dat is aangepast aan de behoeften van deze leeftijdsgroep (1400ppm fluoride-ionen) en biedt een versterkte bescherming van het glazuur van blijvende tanden tegen cariës.
HYDROGENATED STARCH HYDROLYSATE. AQUA. HYDRATED SILICA. CI 42051. ANISE ALCOHOL. BENZYL ALCOHOL. CELLULOSE GUM. AROMA. NICOTINYL ALCOHOL HF. PEG-12. PEG-12 ALLYL ETHER. PEG-12 DIMETHICONE. SODIUM BENZOATE. SODIUM LAUROYL SARCOSINATE. SODIUM PROPIONATE. SODIUM SACCHARIN. TETRASODIUM EDTA
Poetsen van de tanden na elke maaltijd wordt aanbevolen, 2 tot 3 keer per dag, gedurende 2 minuten. Breng een hoeveelheid tandpasta ter grootte van een erwt aan op een zachte tandenborstel, zoals de ELGYDIUM Junior tandenborstel voor de leeftijd van 7 tot 12 jaar. Raadpleeg een tandarts of arts als de fluoride-inname uit andere bronnen komt (water, zout, enz.).
| CNK | 4420675 |
|---|---|
| Organisaties | Pierre Fabre |
| Merken | Elgydium |
| Breedte | 140 mm |
| Lengte | 42 mm |
| Diepte | 33 mm |
| Hoeveelheid verpakking | 50 |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |