Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Onze apotheek is gesloten van donderdag 14 mei tot en met zondag 17 mei. Tijdens deze periode is de webshop gesloten. Vanaf maandag 18 mei staan wij opnieuw voor u klaar.
Dit product moet worden goedgekeurd door de apotheker.
Maximum toegelaten hoeveelheid in winkelwagen bereikt
Speciaal ontwikkeld voor kinderen van 7 jaar en ouder, beschermt deze zeer zachte tandpasta de tanden en het tandvlees van kinderen op een belangrijk moment in hun ontwikkeling: wanneer hun blijvende gebit doorkomt.
Dankzij een combinatie van twee speciale ingrediënten (fluoride en Isomalt) helpt het gaatjes voorkomen, die op hun beurt een positieve invloed op de algehele gezondheid van kinderen kunnen hebben.
| CNK | 2686707 |
|---|---|
| Organisaties | Sunstar Benelux BV. |
| Merken | Gum |
| Breedte | 48 mm |
| Lengte | 140 mm |
| Diepte | 32 mm |
| Hoeveelheid verpakking | 50 |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |