Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Onze apotheek is gesloten van donderdag 14 mei tot en met zondag 17 mei. Tijdens deze periode is de webshop gesloten. Vanaf maandag 18 mei staan wij opnieuw voor u klaar.
Maximum toegelaten hoeveelheid in winkelwagen bereikt
Urenlang een frisse en gezonde adem.
Zonder suiker.
Samenstelling: Isomalt; Groene thee-extract (20 Mg); Smaakstof; Zoetstof: Acesulfaam Kalium; Etherische olie van peterselie (1 Mg); Zuurstof: Citroenzuur; Kleurstof: E 141; Per tablet van 2,5 g.
Niet gebruiken bij zwangere vrouwen.
Orale toediening. De tabletten langzaam opzuigen zonder te kauwen. Vanaf 10 jaar. Overmatig gebruik kan een laxerend effect hebben.
| CNK | 4373205 |
|---|---|
| Organisaties | Pierre Fabre |
| Merken | Elgydium |
| Breedte | 65 mm |
| Lengte | 98 mm |
| Diepte | 27 mm |
| Dieetbeperkingen | Suikervrij |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |