Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Onze apotheek is gesloten van donderdag 14 mei tot en met zondag 17 mei. Tijdens deze periode is de webshop gesloten. Vanaf maandag 18 mei staan wij opnieuw voor u klaar.
Maximum toegelaten hoeveelheid in winkelwagen bereikt
ECRINAL® Vernis Durcisseur Vitaminé herstelt, versterkt en beschermt verzwakte nagels. Het bevordert ook de nagelgroei. ECRINAL® Vernis Durcisseur Vitaminé is volledig onzichtbaar en dringt snel in.
Na 14 dagen zijn de nagels mooier, dikker en sterker.
*Instrumentele studie, metingen in vivo uitgevoerd met een ultrasone scanner met hoge frequentie. Versterkend effect op de nagel na 14 dagen gebruik, toepassing van het product 3 x/week vs. onbehandelde nagel, gemiddeld resultaat.
Getest op kwetsbare nagels, waaronder diabetici en proefpersonen die een oncologische behandeling hebben ondergaan.
Zachte, breekbare,doffe,broze of gespleten nagels
Silicium, spoorelement zink,selderzaad, Provitamine B5,pompelmoeszaad
3 keer per week op de natuurlijke nagels, als kuur van 2 maanden. Kan worden aanbevolen voor mannen en kinderen vanaf 12 jaar. Zonder oplosmiddelen, het product hoeft niet voor elk gebruik verwijderd te worden met nagellakremover.
| CNK | 2627503 |
|---|---|
| Organisaties | Asepta (Akileine) |
| Merken | Ecrinal |
| Breedte | 40 mm |
| Lengte | 34 mm |
| Diepte | 85 mm |
| Hoeveelheid verpakking | 10 |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |