Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Onze apotheek is gesloten van donderdag 14 mei tot en met zondag 17 mei. Tijdens deze periode is de webshop gesloten. Vanaf maandag 18 mei staan wij opnieuw voor u klaar.
Maximum toegelaten hoeveelheid in winkelwagen bereikt
Onze vagina's zijn niet altijd van nature gesmeerd. Het gebruik van een glijmiddel is volkomen geaccepteerd.
Vrouwen vooral weten dat het gebruik van een glijmiddel hun seksuele ervaring aangenamer maakt en dat ze op verschillende momenten in hun menstruatiecyclus met vaginale droogte te kampen hebben: Ze kunnen tijdens de 2/3 van de menstruatiecyclus droger voelen.
Het glijmiddel Durex Natural Extra Sensitive bevat 100% natuurlijke bestanddelen en is gemaakt om seks nog fijner te laten voelen.
De formule op basis van water respecteert de pH van de huid en bevat geen parfum of toegevoegde kleurstoffen. Houd rekening met je lichaam en kalmeert de meest gevoelige huid. Bevat natuurlijk extract van aloë vera.
Deze formule is geschikt voor gebruik met Durex latex condooms en toys.
Glijmiddel
Aqua, Propanediol, Xanthan Gum, Benzoic acid, Aloe Barbadensis Leaf Juice, Potassium Lactate, Lactic acid
| CNK | 3790151 |
|---|---|
| Organisaties | Reckitt Benckiser Healthcare |
| Merken | Durex |
| Breedte | 59 mm |
| Lengte | 155 mm |
| Diepte | 35 mm |
| Hoeveelheid verpakking | 100 |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |