Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Onze apotheek is gesloten van donderdag 14 mei tot en met zondag 17 mei. Tijdens deze periode is de webshop gesloten. Vanaf maandag 18 mei staan wij opnieuw voor u klaar.
Dit product moet worden goedgekeurd door de apotheker.
Maximum toegelaten hoeveelheid in winkelwagen bereikt
DermaPlast® ACTIVE Hot&Cold. Herbruikbaar gelcompres
Voor het koelen en verwarmen van letsels en voor de verlichting van pijn.
Het gelkussen kan zich aanpassen aan verschillende delen van het lichaam en past in de meegeleverde non-woven hoes. Houdbaarheid: 5 jaar.
Hot/Cold is een herbruikbaar gelkompres dat kan gebruik worden voor:• Koude behandeling: lokaal pijnverzachtend, gaatzwellingentegen(ex. acute ontsteking van de gewrichten en spieren, hematomen en tandpijn…) • Warmte behandeling: lokaal doorbloedingsbevorderend, en ontspannend(bv. spierpijn, rugpijnen menstruatieklachten….)
| CNK | 3567799 |
|---|---|
| Organisaties | Hartmann |
| Merken | Hartmann |
| Breedte | 121 mm |
| Lengte | 161 mm |
| Diepte | 25 mm |
| Hoeveelheid verpakking | 1 p/s |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |