Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Onze apotheek is gesloten van donderdag 14 mei tot en met zondag 17 mei. Tijdens deze periode is de webshop gesloten. Vanaf maandag 18 mei staan wij opnieuw voor u klaar.
Maximum toegelaten hoeveelheid in winkelwagen bereikt
Koudetherapie als eerstelijnsbehandeling voor lichte gewrichts- en spierpijn.
Lichte gewrichts- en spierpijn
Actieve stof: Ethanol
Ingrediënten: Ethanol, menthol.
Volwassenen en kinderen van 12 jaar en ouder: niet vaker dan 3 tot 4 keer per dag over het getroffen gebied spuiten; masseren is niet nodig. Kinderen jonger dan 12 jaar: raadpleeg een arts. Na gebruik handen wassen met koud water.
| CNK | 4797171 |
|---|---|
| Organisaties | Reckitt Benckiser Healthcare |
| Merken | Biofreeze |
| Breedte | 41 mm |
| Lengte | 152 mm |
| Diepte | 41 mm |
| Hoeveelheid verpakking | 118 |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |