Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Onze apotheek is gesloten van donderdag 14 mei tot en met zondag 17 mei. Tijdens deze periode is de webshop gesloten. Vanaf maandag 18 mei staan wij opnieuw voor u klaar.
Maximum toegelaten hoeveelheid in winkelwagen bereikt
De anti-transpirant roll-on bevat aluminium chlorhydrate en heeft hierdoor een goede anti-transpirante werking.
De anti-transpirant roll-on bevat de hydraterende en kalmerende ingrediënten Pentavitin® en Symcalmin®. Pentavitin® is een 100% natuurlijk complex. Het herstelt de vochtbalans aan de oppervlakte, maar ook in de dieper gelegen huidlagen en brengt de huid in balans.
Bij de ontwikkeling van Dermolin anti-transpirant is extra aandacht besteed aan het gebruik bij huidaandoeningen, zoals huidirritatie, allergische reacties, eczeem en psoriasis. Wist u dat alle producten van Dermolin pH-huidneutraal en hypoallergeen zijn?
Anti-transpirant roller.
Dermolin anti-transpirant roll-on is vrij van parfum, zeep, cocamidopropyl betaïne, kleurstoffen, parabenen, siliconen en alcohol.
ph-neutraal en hypoallergeen.
Geschikt voor alle huidtypes.
Ingrediënten: Aqua, Aluminum Chlorohydrate, Dicaprylyl Carbonate, Propylene Glycol, Steareth-2, Steareth-21, Lactic Acid, Saccharide Isomerate, Dipropylene Glycol, Caprylyl Glycol, Hydroxy Ethylcellulose, P-Anisic Acid, Pentylene Glycol, Butylene Glycol, Tocopherol, Tetrasodium Glutamate Diacetate, Hydroxyphenyl Propamidobenzoic Acid, Citric Acid, Sodium Citrate.
De anti-transpirant met de roll-on licht op de schone en droge huid aanbrengen. Even laten drogen.
| CNK | 3013430 |
|---|---|
| Merken | Dermolin |
| Breedte | 45 mm |
| Lengte | 113 mm |
| Diepte | 43 mm |
| Hoeveelheid verpakking | 50 |
| Dieetbeperkingen | Zonder kleurstoffen |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |