Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Onze apotheek is gesloten van donderdag 14 mei tot en met zondag 17 mei. Tijdens deze periode is de webshop gesloten. Vanaf maandag 18 mei staan wij opnieuw voor u klaar.
ByeBugz - SOS Immediate Care
Verkoelende huidverzorgingsgel op basis van natuurlijke ingrediënten. De jeuk neemt
onmiddellijk af en de irritatie verdwijnt.
✓ Kalmeert en verzorgt de huid na insectenbeten/kwallensteken/contact met brandnetels, …
✓ Voor kinderen vanaf 1 jaar
✓ Op basis van alpenkruiden uit Oostenrijk (Twist pen en Tube: Camille, Sint Janskruid,
Duizendblad en Weegbree // Roller: Panthenol en Salie extracten )
Claims:
- Langdurend effect
- Handig reisformaat
- Cruelty free
- Vegan
natuurlijke formule
te gebruiken bij volwassenen en kinderen (kinderen vanaf 1 jaar)
| CNK | 3705563 |
|---|---|
| Organisaties | BV Pharma & More |
| Merken | Byebite |
| Breedte | 73 mm |
| Lengte | 90 mm |
| Diepte | 17 mm |
| Hoeveelheid verpakking | 10 |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |