Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Onze apotheek is gesloten van donderdag 14 mei tot en met zondag 17 mei. Tijdens deze periode is de webshop gesloten. Vanaf maandag 18 mei staan wij opnieuw voor u klaar.
Neem contact op met ons via telefoon of e-mail, dan bekijken we samen de mogelijkheden.
Zachte, schokabsorberende inlegzool met metatarsale steun
Blue Spots (BS): visco-elastische zone die voorvoet
en hiel ontlast
Silicone met stofbekleding
Inlegbaar in brede schoenen of sportschoenen
Dikte: 10 mm
Kleur: blauw
Verpakking: per paar
Hielspoor
Plantaire drukpijn
Spreidvoet (doorgezakte voorvoet)
Gevoelige voeten
Artrose
Infl ammatoir reumatisch lijden
(o.a. reumatoïde artritis)
SILICONE - MEDICAL GRADE
Het Bota podologieassortiment bevat een compleet gamma voetverzorgingsartikelen. De artikelen uit siliconengel bevatten minerale oliën welke de behandelde zone verzachten. Deze mogen niet rechtstreeks op een open wonde aangebracht worden.
Onderhoud:
artikelen uit siliconengel kunnen gewassen worden met een zacht wasprodukt (Renovelastic), goed spoelen, laten drogen en eventueel met talkpoeder bestrooien.
| CNK | 2231488 |
|---|---|
| Organisaties | Bota |
| Merken | Bota |
| Breedte | 347 mm |
| Lengte | 120 mm |
| Diepte | 20 mm |
| Hoeveelheid verpakking | Paar |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |