Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Onze apotheek is gesloten van donderdag 14 mei tot en met zondag 17 mei. Tijdens deze periode is de webshop gesloten. Vanaf maandag 18 mei staan wij opnieuw voor u klaar.
Dit product moet worden goedgekeurd door de apotheker.
Maximum toegelaten hoeveelheid in winkelwagen bereikt
Sleutelbeenverband rechthouder
Bandage in zacht sponsweefsel
Soepel draagcomfort
Geen bewegingsbeperkingen
Onderhoud: wasbaar 40°C (velcro sluiten)
Sluiting: regelbare velcro rugzijde
Kleur: blauw
Claviculafractuur
Houdingscorrectie
28% PA, 65% CO, 7% PES
| CNK | 1043520 |
|---|---|
| Organisaties | Bota |
| Merken | Bota |
| Breedte | 174 mm |
| Lengte | 180 mm |
| Diepte | 94 mm |
| Hoeveelheid verpakking | Stuk |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |