Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Onze apotheek is gesloten van donderdag 14 mei tot en met zondag 17 mei. Tijdens deze periode is de webshop gesloten. Vanaf maandag 18 mei staan wij opnieuw voor u klaar.
Neem contact op met ons via telefoon of e-mail, dan bekijken we samen de mogelijkheden.
Buikgordel
Soepele elastische stof, voorzien van een gewatteerd,
niet-rekbaar kussen (operatiewonde)
Extra huidvriendelijk door zacht afgewerkte binnenzijde
Snit: licht anatomisch
Sluiting: regelbare velcro - vooraan (links)
Uitvoering:
• 3B = H 20 cm
• 4B = H 26 cm
Kleur: wit
Posttraumatisch
Eventratie
Postoperatief
Postnataal
Obesitas
Preventie
80% CV, 10% PES, 10% EA
| CNK | 1068394 |
|---|---|
| Organisaties | Bota |
| Merken | Bota |
| Breedte | 180 mm |
| Lengte | 302 mm |
| Diepte | 38 mm |
| Hoeveelheid verpakking | Stuk |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |