Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Onze apotheek is gesloten van donderdag 14 mei tot en met zondag 17 mei. Tijdens deze periode is de webshop gesloten. Vanaf maandag 18 mei staan wij opnieuw voor u klaar.
Neem contact op met ons via telefoon of e-mail, dan bekijken we samen de mogelijkheden.
Ruggordel
Ruggedeelte: sterk katoen met 3 soepele baleinen
Zijpanelen: 2 elastische delen (regelbare steun)
Snit: rechte gordel
Sluiting: regelbare velcro (2-delig) - vooraan (midden)
Uitvoering: H 20 cm
Kleur: beige
Posttraumatisch
Overbelasting
85% PES, 12% EA, 3% PA
| CNK | 0614149 |
|---|---|
| Organisaties | Bota |
| Merken | Bota |
| Breedte | 180 mm |
| Lengte | 302 mm |
| Diepte | 38 mm |
| Hoeveelheid verpakking | Stuk |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |