Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Onze apotheek is gesloten van donderdag 14 mei tot en met zondag 17 mei. Tijdens deze periode is de webshop gesloten. Vanaf maandag 18 mei staan wij opnieuw voor u klaar.
Maximum toegelaten hoeveelheid in winkelwagen bereikt
Beschermt tegen alle weersinvloeden, SPF 50+. Intensieve zonbescherming en hydratatie. Bevat vitamine C en E. Beschermt tegen UVA/UVB stralen.
Verzorgt en beschermt elke dag. Intensieve zonbescherming en hydratatie. Beschermt tegen UVA/UVB stralen.
ozokerite, tridecyl neopentanoate, octyldodecanol, cera microcristallina, petrolatum, myristyl myristate, isopropyl myristate, polybutene, dimethicone, ethylhexyl methoxycinnamate, butyl methoxydibenzoylmethane, diethylamino hydroxybenzoyl hexyl benzoate, benzophenone-3, bis-ethylhexyloxyphenol methoxyphenyl triazine, oryzanol, tocopheryl acetate, aroma, benzyl alcohol, benzyl benzoate, citric acid, phenoxyethanol, saccharin, sorbic acid, tetrahexyldecyl ascorbate, vanillin. Contains: benzophenone-3
Breng Blistex Ultra SPF 50+ aan op je lippen. Herhaal dit verschillende keren per dag voor een optimaal resultaat. Optimale UV-bescherming 30 minuten na aanbrengen.
| CNK | 3830650 |
|---|---|
| Organisaties | Benckmar bvba |
| Merken | Blistex |
| Breedte | 86 mm |
| Lengte | 117 mm |
| Diepte | 20 mm |
| Hoeveelheid verpakking | 6 |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |