Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Onze apotheek is gesloten van donderdag 14 mei tot en met zondag 17 mei. Tijdens deze periode is de webshop gesloten. Vanaf maandag 18 mei staan wij opnieuw voor u klaar.
Maximum toegelaten hoeveelheid in winkelwagen bereikt
Herstelt en verkoelt pijnlijke lippen, SPF 15. Verfrissend en verlichtend met Menthol, Kamfer en Eucalyptus.
Bij pijnlijke, ruwe of gesprongen lippen. Verfrissend en verlichtend.
hydrogenated coconut oil, cera alba, lanolin, homosalate, ricinus communis (castor) seed oil, ethylhexyl salicylate, jojoba esters, vitis vinifera (grape) seed oil, camphor, menthol, olea europaea (olive) fruit oil, benzyl alcohol, beta-carotene, butyrospermum parkii (shea) butter, daucus carota sativa (carrot) root extract, eucalyptus globulus leaf oil, eugenia caryophyllus (clove) flower oil, eugenol, glycine soja (soybean) oil, limonene, menthyl lactate, methyl salicylate, parfum, saccharin, thymol, tocopherol, zea mays (corn) oil
Breng Blistex MedPlus aan op je lippen. Herhaal dat verschillende keren per dag voor optimaal resultaat.
| CNK | 2978948 |
|---|---|
| Organisaties | Benckmar bvba |
| Merken | Blistex |
| Breedte | 75 mm |
| Lengte | 120 mm |
| Diepte | 20 mm |
| Hoeveelheid verpakking | 4.25 |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |