Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Onze apotheek is gesloten van donderdag 14 mei tot en met zondag 17 mei. Tijdens deze periode is de webshop gesloten. Vanaf maandag 18 mei staan wij opnieuw voor u klaar.
Maximum toegelaten hoeveelheid in winkelwagen bereikt
Cicabio Baume lavant is speciaal ontwikkeld voor alle verzwakte huid om het genezingsproces vanaf de reiniging te bevorderen:
Wasbalsem voor verzwakte, geïrriteerde huid.
De hieronder opgesomde ingrediënten zitten in de meest recente productformule. Gezien het tijdsverschil tussen de productie en de commercialisering raden wij u aan de ingrediëntenlijst op de verpakking van uw product te raadplegen.
Breng een tot twee keer per dag aan op een vochtige huid en spoel daarna af. Droog zonder wrijven. Gebruik in combinatie met een Cicabio verzorgingsproduct.
Bij aanhoudende of lekkende huidproblemen, raadpleeg een gezondheidsprofessional.
| CNK | 4672630 |
|---|---|
| Organisaties | Naos |
| Merken | Bioderma |
| Breedte | 47 mm |
| Lengte | 79 mm |
| Diepte | 171 mm |
| Hoeveelheid verpakking | 200 |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |