Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Onze apotheek is gesloten van donderdag 14 mei tot en met zondag 17 mei. Tijdens deze periode is de webshop gesloten. Vanaf maandag 18 mei staan wij opnieuw voor u klaar.
Maximum toegelaten hoeveelheid in winkelwagen bereikt
Hydraterende en kalmerende lipstick.
Dagverzorging voor gekloven en zeer droge lippen.
VOORDELEN:
- Hydrateert
- Kalmeert
- Beschermt
- Houdt de lippen soepel en zacht
Frambozensmaak
RESULTATEN:
- De lippen zijn gevoed: 100% (1)
- Hydratatie: +11% na 7 dagen (2)
- De lippen zijn gekalmeerd: 100% (1)
(1) Indicatiestest onder dermatologisch toezicht bij 20 vrijwilligers tussen 19 en 65 jaar, met droge lippen, gedurende 7 dagen.
(2) Corneometrie bij 10 vrijwilligers tussen 33 en 65 jaar, met droge tot licht gedehydrateerde huid, gedurende 7 dagen.
Dagverzorging. Voor het hele gezin (kinderen ouder dan 3 jaar). Lippen.
MINERAL OIL (PARAFFINUM LIQUIDUM), PARAFFIN, MICROCRYSTALLINE WAX (CERA MICROCRISTALLINA), SYNTHETIC WAX, BUTYROSPERMUM PARKII (SHEA) BUTTER, LAURYL PCA, BEESWAX (CERA ALBA), TOCOPHEROL, LECITHIN, ARACHIDYL PROPIONATE, TOCOPHERYL ACETATE, RETINYL PALMITATE, ETHYL LINOLENATE, BHT, ETHYL LINOLEATE, ETHYL OLEATE, LAMINARIA OCHROLEUCA EXTRACT, OCTYLDODECANOL, CAPRYLIC/CAPRIC TRIGLYCERIDE, FRAGRANCE (PARFUM). [BI 577]
Dagelijks.
- STAP 1: Atoderm Stick Lèvres direct aanbrengen op de lippen.
| CNK | 2512242 |
|---|---|
| Organisaties | Naos |
| Merken | Bioderma |
| Breedte | 20 mm |
| Lengte | 73 mm |
| Diepte | 17 mm |
| Hoeveelheid verpakking | 4 |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |