Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Onze apotheek is gesloten van donderdag 14 mei tot en met zondag 17 mei. Tijdens deze periode is de webshop gesloten. Vanaf maandag 18 mei staan wij opnieuw voor u klaar.
Onze CBD-lippenbalsem is perfect om de lippen en andere droge gebieden te verlichten, te herstellen en te hydrateren.
Lippenbalsem op basis van CBD (0,15 %) en bijenwas.
Natuurlijke ingrediënten gecertificeerd door de Europese Unie. 99,85% biologisch en dierproefvrij.
CBD is afkomstig van Cannabis, heeft geen psychotrope werking en genereert geen tolerantie of afhankelijkheid. Het uitwendige gebruik van CBD-olie genereert geen niveaus van CBD in het bloed.
Geproduceerd in Spanje.
Dermatologisch getest.
OLUS(PLANTAARDIGE) OLIE, LANOLIN, CERA ALBA(BIJENWAX), THEOBROMA CACAO ZAAD BOTER, CANNABIS SATIVA ZAAD OLIE, PERSEA GratisSIMA(AVOCADO) OLIE, SALVIA HISPANICA ZAAD OLIE, PUNICA GRANATUM ZAAD OLIE, (VITALIS) ZAAD OLIE, (VITALIS VINIFERA) , CYMBOPOGON CITRATUS BLAD OLIE, TOCOFEROL, HELIANTHUS ANNUUS (ZONNEBLOEM) ZAAD OLIE, CITRAL, EUGENOL, GERANIOL, ISO EUGENOL, LIMONENE, LINALOOL.
Niet gebruiken bij mensen die allergisch zijn voor een van de componenten.
| CNK | 4520409 |
|---|---|
| Organisaties | LABORATORIOS BEEMINE |
| Merken | THE BEEMINE LAB |
| Breedte | 35 mm |
| Lengte | 35 mm |
| Diepte | 15 mm |
| Hoeveelheid verpakking | 15 |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |