Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Onze apotheek is gesloten van donderdag 14 mei tot en met zondag 17 mei. Tijdens deze periode is de webshop gesloten. Vanaf maandag 18 mei staan wij opnieuw voor u klaar.
Reinigen van harde zuurstofdoorlatende lenzen.
Belangrijkste kenmerken en voordelen
Gebruik Boston Advance Cleaner altijd in combinatie met Boston AdvanceComfort Formula Conditioning Solution.
Schone en gedesinfecteerde harde zuurstofdoorlatende contactlenzen met de Boston Advance Comfort Formula
Elke avond
Elke morgen
Reinig de binnenkant van de lenshouder grondig met heet water en droog deze aan de lucht. Vervang uw lenshouder maandelijks.
| CNK | 0600718 |
|---|---|
| Organisaties | Bausch & Lomb |
| Merken | Bausch & Lomb |
| Breedte | 37 mm |
| Lengte | 97 mm |
| Diepte | 35 mm |
| Hoeveelheid verpakking | 30 |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |