Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Onze apotheek is gesloten van donderdag 14 mei tot en met zondag 17 mei. Tijdens deze periode is de webshop gesloten. Vanaf maandag 18 mei staan wij opnieuw voor u klaar.
Maximum toegelaten hoeveelheid in winkelwagen bereikt
Spray&Clean is een reinigingsvloeistof zonder conserveringsmiddelen in spray-uitvoering.
Het is een krachtige extra reiniger voor alle harde lenzen die afrekent met vettige (lipide) aanslag.
Spray&Clean zorgt voor een helder en schoon lensoppervlak en daardoor een betere bevochtiging.
Dat iedt de lensdragen optimaal comfort en een scherper zicht.
Voordelen :
Spray&Clean is een additionele reiniger voor alle harde lenzen.
Het is een extra reiniger naast alles-in-een vloeistoffen zoals Menicure Pure en Menicare Plus.
U kunt Spray&Clean adviseren bij terugkerende vettige (lipide) aanslag op het lensoppervlak.
Regelmatig gebruikt zorgt al voor een voelbare comfortverbetering.
| CNK | 3307543 |
|---|---|
| Organisaties | Lensfactory |
| Merken | Menicare , Pharmaclean |
| Breedte | 43 mm |
| Lengte | 38 mm |
| Diepte | 114 mm |
| Hoeveelheid verpakking | 15 |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |