Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Onze apotheek is gesloten van donderdag 14 mei tot en met zondag 17 mei. Tijdens deze periode is de webshop gesloten. Vanaf maandag 18 mei staan wij opnieuw voor u klaar.
Maximum toegelaten hoeveelheid in winkelwagen bereikt
Dit is de tweede stap voor het verzorgen (bevochtigen, weken en desinfecteren) van uw harde zuurstofdoorlatende contactlenzen gedurende de nacht, na reiniging van uw lenzen met Boston Advance Cleaner. Daarnaast ook voor het bevochtigen van uw lenzen voor en tijdens het dragen.
Het dubbele desinfectie systeem biedt een uitstekende bescherming tegen schadelijke micro-organismen en is voorzien van een gepatenteerd bevochtigingssysteem om uw ogen rust te gunnen.
Elke avond
Elke morgen
Vervang uw lenshouder maandelijks.
| CNK | 0600700 |
|---|---|
| Organisaties | Bausch & Lomb, Lensfactory |
| Merken | Bausch & Lomb |
| Breedte | 53 mm |
| Lengte | 50 mm |
| Diepte | 144 mm |
| Hoeveelheid verpakking | 120 |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |