Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Onze apotheek is gesloten van donderdag 14 mei tot en met zondag 17 mei. Tijdens deze periode is de webshop gesloten. Vanaf maandag 18 mei staan wij opnieuw voor u klaar.
Maximum toegelaten hoeveelheid in winkelwagen bereikt
olie-in-wateremulsie met vochtinbrengende en verzachtende ingrediënten voor een droge, jeukende huid
ureum 5.0%
laureth-6.5 3.0%
voor dagelijks gebruik over het hele lichaam, voor op kleinere huidoppervlakten
| CNK | 1480078 |
|---|---|
| Organisaties | Almirall |
| Merken | Balneum |
| Breedte | 50 mm |
| Lengte | 49 mm |
| Diepte | 193 mm |
| Hoeveelheid verpakking | 190 |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |