Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Onze apotheek is gesloten van donderdag 14 mei tot en met zondag 17 mei. Tijdens deze periode is de webshop gesloten. Vanaf maandag 18 mei staan wij opnieuw voor u klaar.
Verwijdert make-up en reinigt de huid. Ideaal voor de gemengde huid maar ook geschikt voor de gevoelige huid dankzij de Syndet formule.
Milde micellaire reiniging.
Dermatologisch & oftalmologisch getest.
Aangepaste Fysiologische pH. Voor alle huidtypes.
Vegan
AQUA · DECYL GLUCOSIDE · GLYCERIN · POLOXAMER 184 · CAPRYL/CAPRAMIDOPROPYL BETAINE · BETAINE · ACRYLATES/C10-30 ALKYL ACRYLATE CROSSPOLYMER · PENTYLENE GLYCOL · PARFUM · PEG/PPG-18/18 DIMETHICONE · SODIUM CHLORIDE · CAPRYLYL GLYCOL · DISODIUM EDTA · SODIUM HYDROXIDE · GLYCYRRHIZA GLABRA ROOT EXTRACT · POTASSIUM SORBATE · SODIUM BENZOATE
Geschikt voor dagelijks gebruik, 's morgens en 's avonds. Aanbrengen op een nat gezicht (inclusief ogen en lippen). Masseer tot schuimvorming en spoel af met veel water.
| CNK | 3711686 |
|---|---|
| Organisaties | Adephar |
| Merken | babé |
| Breedte | 55 mm |
| Lengte | 198 mm |
| Diepte | 50 mm |
| Hoeveelheid verpakking | 245 |
| Dieetbeperkingen | Vegan |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |