Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Onze apotheek is gesloten van donderdag 14 mei tot en met zondag 17 mei. Tijdens deze periode is de webshop gesloten. Vanaf maandag 18 mei staan wij opnieuw voor u klaar.
Het reinigen en verzorgen van de oren maakt deel uit van een goede hygïëne van uw huisdier.
Aurinet is een emulsie die in hoge concentratie bepaalde olieachtige substanties bevat die het oorsmeer week maken, waardoor het veilig kan verwijderd worden. De excipiëntia zijn van die aard dat de cerumenolytische werking bevorderd wordt.
Flacon van 60 ml met flexibele canule.
Squalane 21 %, zoete amandelolie 37 %, allantoïne 0,25 %, excipiens 41,75 %
| CNK | 1122100 |
|---|---|
| Organisaties | Kela Pharma, Kela Veterinaria |
| Merken | Kela Veterinaria |
| Breedte | 48 mm |
| Lengte | 44 mm |
| Diepte | 152 mm |
| Hoeveelheid verpakking | 60 |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |