Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Onze apotheek is gesloten van donderdag 14 mei tot en met zondag 17 mei. Tijdens deze periode is de webshop gesloten. Vanaf maandag 18 mei staan wij opnieuw voor u klaar.
Neem contact op met ons via telefoon of e-mail, dan bekijken we samen de mogelijkheden.
Neusspray Propolis BIO. 5 Plantenextracten BIO, Prolpolis BIO, 4 EO BIO. Gevoelige neus en zijn dagelijkse hygiëne tijdens de seizoensveranderingen.
Verrijkt met natuurlijke vitamine E
| INCI-ingrediënten |
|---|
| Aqua, alcohol**, Sambucus nigra flower extract*, Malva sylvestris extract*, Arnica montana flower extract*, Echinacea purpurea extract*, glycerin, Calendula officinalis extract*, glycerin, Propolis extract*, Acacia senegal gum*, Citrus aurantium dulcis oil*, Eucalyptus radiata oil*, Cinnamomum camphora leaf oil*, Lavandula angustifolia oil*, Maris sal, tocopherol (mixed), beta-sitosterol, squalene, silica, limonene (1), linalool (1) |
| *Uit biologische landbouw |
| **Gemaakt op basis van biologische ingrediënten |
| (1) Natuurlijke bestanddelen van etherische oliën |
| CNK | 2787430 |
|---|---|
| Organisaties | Be-Life |
| Merken | Be-Life |
| Breedte | 40 mm |
| Lengte | 104 mm |
| Diepte | 38 mm |
| Hoeveelheid verpakking | 20 ml |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |