Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Onze apotheek is gesloten van donderdag 14 mei tot en met zondag 17 mei. Tijdens deze periode is de webshop gesloten. Vanaf maandag 18 mei staan wij opnieuw voor u klaar.
Maximum toegelaten hoeveelheid in winkelwagen bereikt
Voedt intensief de huid van de voeten. Herstelt langdurig.
Zeer droge, beschadigde voeten.
Duizendblad + Centella Asiatica + Bio Inca Inchi-olie + Bio Katoen distel
Samenstelling bestaande uit 95,8% aan natuurlijke ingrediënten
Twee toepassingen per dag op gans de voet.
Geschikt voor de gevoelige en rijpere huid.
| CNK | 4787685 |
|---|---|
| Organisaties | Asepta (Akileine) |
| Merken | Akileine |
| Breedte | 63 mm |
| Lengte | 122 mm |
| Diepte | 43 mm |
| Hoeveelheid verpakking | 75 |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |