Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Onze apotheek is gesloten van donderdag 14 mei tot en met zondag 17 mei. Tijdens deze periode is de webshop gesloten. Vanaf maandag 18 mei staan wij opnieuw voor u klaar.
Maximum toegelaten hoeveelheid in winkelwagen bereikt
Hydrateert 24u non-stop. Verdedigt het waterkapitaal van de huid.
Droge à zeer droge voeten.
Duizendblad + Bio Vijgenzaadolie + Bio Berkenextract + Oliën van Camelina en Druivenpitten
Met lichte massage op de voet aanbrengen.
Eénmaal per dag aanbrengen is voldoende.
Geschikt voor de gevoelige huid en bij kinderen vanaf 6 jaar.
| CNK | 4787677 |
|---|---|
| Organisaties | Asepta (Akileine) |
| Merken | Akileine |
| Breedte | 62 mm |
| Lengte | 62 mm |
| Diepte | 170 mm |
| Hoeveelheid verpakking | 125 |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |