Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Onze apotheek is gesloten van donderdag 14 mei tot en met zondag 17 mei. Tijdens deze periode is de webshop gesloten. Vanaf maandag 18 mei staan wij opnieuw voor u klaar.
Maximum toegelaten hoeveelheid in winkelwagen bereikt
Herstelt het hormonale evenwicht bij de vrouw, verlicht pijnlijke maandstonden en borsten, geïrriteerdheid en opvliegers.
Hormonaal evenwicht bij de vrouw.
Bevat geen bewaarmiddelen, kunstmatige kleur- of smaakstoffen, gist, suiker, lactose, gluten, maïs, soja, zout, zetmeel, melk, tarwe.
Vitex Agnus castus extr. 90 mg
1 capsule per dag, of zoals voorgeschreven door arts.
| CNK | 2462133 |
|---|---|
| Organisaties | Deba Pharma |
| Merken | Deba Pharma |
| Breedte | 63 mm |
| Lengte | 76 mm |
| Diepte | 63 mm |
| Hoeveelheid verpakking | 60 |
| Dieetbeperkingen | Glutenvrij, Lactosevrij, Suikervrij, Vegan, Vegetarisch, Zonder allergenen, Zonder bewaarmiddelen, Zonder gist, Zonder kleurstoffen, Zonder zout |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |