Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Onze apotheek is gesloten van donderdag 14 mei tot en met zondag 17 mei. Tijdens deze periode is de webshop gesloten. Vanaf maandag 18 mei staan wij opnieuw voor u klaar.
Maximum toegelaten hoeveelheid in winkelwagen bereikt
Ter verzachting van de huid bij insectenbeten en -steken of na aanraking met brandnetels e.d. De minerale olie in After Bite verzorgt en verzacht de huid.
Vanaf 2 jaar
Vloeistof in een doseerpen van 14 ml
| CNK | 0679613 |
|---|---|
| Organisaties | GSA Healthcare, OTC Medical |
| Merken | Afterbite |
| Breedte | 68 mm |
| Lengte | 167 mm |
| Diepte | 27 mm |
| Hoeveelheid verpakking | 14 |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |