Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Onze apotheek is gesloten van donderdag 14 mei tot en met zondag 17 mei. Tijdens deze periode is de webshop gesloten. Vanaf maandag 18 mei staan wij opnieuw voor u klaar.
Maximum toegelaten hoeveelheid in winkelwagen bereikt
ActiMaris® Forte oplossing voor wondirrigatie. voor huid, slijmvlies en wonden.
Afhankelijk van de dikte en stevigheid van de fibrinelaag, microbiële kolonisatie, wondrandmaceratie, moet de wondbehandeling worden aangepast aan de wondfase.
Bijv. Met fibrine bedekte, sterk ruikende wonden met een hoge concentratie aan ziektekiemen dient de contactduur van ActiMaris® Forte 5-10 minuten te zijn.
Bij een stabiel wondveld, schoon wondbed zonder opvallende microbacteriële activiteit dient de contactduur van ActiMaris® Forte 5 minuten te zijn.
Breng daarna ActiMaris® Wondgel aan en verbind de wond. Dit kan meermaals per dag gedurende langere periode worden herhaald.
Wondirrigatie oplossing.
Geschikt voor kinderen, zwangere en borstvoedende vrouwen.
ActiMaris® Forte vloeistof voor wond irrigatie bestaat uit water, zeezout (3%), NaOCI (0,2%) en actieve zuurstof (1O2).
| CNK | 4138434 |
|---|---|
| Organisaties | WE-Medical |
| Merken | Actimaris |
| Breedte | 63 mm |
| Lengte | 215 mm |
| Diepte | 55 mm |
| Hoeveelheid verpakking | 300 |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |