Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Onze apotheek is gesloten van donderdag 14 mei tot en met zondag 17 mei. Tijdens deze periode is de webshop gesloten. Vanaf maandag 18 mei staan wij opnieuw voor u klaar.
Dit product moet worden goedgekeurd door de apotheker.
Maximum toegelaten hoeveelheid in winkelwagen bereikt
De Salvequick Wondreiniger vervangt watten en flessen wondreinigingsoplossing. Buigzaam en gemakkelijk te gebruiken. Goed beschermd in de verpakkingen. De reinigingsvloeistof bestaat uit een steriele fysiologische zoutoplossing.
Wondreiniging doekjes.
Inhoud
20 st. Salvequick Wondreinigers 11 x 12 cm
Steriele fysiologische zoutoplossing.
| CNK | 4231809 |
|---|---|
| Organisaties | Firstaid 4 all BV |
| Merken | Salvequick |
| Breedte | 62 mm |
| Lengte | 61 mm |
| Diepte | 76 mm |
| Hoeveelheid verpakking | 20 |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |