Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Onze apotheek is gesloten van donderdag 14 mei tot en met zondag 17 mei. Tijdens deze periode is de webshop gesloten. Vanaf maandag 18 mei staan wij opnieuw voor u klaar.
Zonder parfum
VOOR ELK HUIDTYPE
acitieve bestanddelen :
ZONDER PARFUM
Ingredients: Aqua, Isopropyl Isostearate, Dicaprylyl Ether, Ethylhexyl Stearate, Glycerin, Caprylic/Capric Triglyceride, Urea, Panthenol, Polyglyceryl-3 Ricinoleate, Sorbitan Isostearate, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Seed Oil, Sorbitol, Borago Officinalis Seed Oil, Euphorbia Cerifera (Candelilla) Wax, Tocopheryl Acetate, Paraffin, Magnesium Stearate, Cera Microcristallina, Mica, Phenoxyethanol, Propylene Glycol, Magnesium Sulfate, Titanium Dioxide, Retinyl Palmitate, Tocopherol, Silver (CI 77820), Collagen Amino Acids, Sodium Chloride, Diethylhexyl Sodium Sulfosuccinate, Pantolactone, Lactic Acid, Ethylhexylglycerin, Silver Chloride, Silver Oxide. (FVN100208.0009)
Breng een of twee keer per dag op de desbetreffende huidzones aan.
| CNK | 2603025 |
|---|---|
| Organisaties | Louis Widmer |
| Merken | Louis Widmer |
| Breedte | 46 mm |
| Lengte | 145 mm |
| Diepte | 36 mm |
| Hoeveelheid verpakking | 75 |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |