Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Onze apotheek is gesloten van donderdag 14 mei tot en met zondag 17 mei. Tijdens deze periode is de webshop gesloten. Vanaf maandag 18 mei staan wij opnieuw voor u klaar.
EMULSIE: OLIE / WATER
De Lichaamsmelk is aangewezen bij een vochtarme huid. Biostimulatoren en hyaluronzuur hydrateren de huid; ze wordt zacht, soepel en elastisch. Vitamine A en panthenol verzachten en normaliseren de opperhuid. Vitamine E neutraliseert de schadelijke effecten van de vrije radicalen.
Aqua, Caprylic/Capric Triglyceride, Decyl Oleate, Ethylhexyl Stearate, Cetearyl Isononanoate, Oleyl Erucate, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Seed Oil, Dimethicone, Dibutyl Adipate, Isopropyl Myristate, Propylene Glycol, Sorbitol, Panthenol, Trimethylsiloxysilicate, Phenoxyethanol, Glycerin, Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Parfum, Lecithin, Tocopheryl Acetate, Sodium Hydroxide, Retinyl Palmitate, Ethylhexylglycerin, Allantoin, Tocopherol, Collagen Amino Acids, Benzyl Salicylate, Disodium EDTA, Sodium Hyaluronate, Butylphenyl Methylpropional, Citronellol, Coumarin, Geraniol, Alpha-Isomethyl Ionone, Limonene, Eugenol, Linalool
(FVN2010.003)
Na bad, douche of zonnebaden, de Lichaamsmelk gelijkmatig aanbrengen en laten indringen door licht masseren.
| CNK | 2745990 |
|---|---|
| Organisaties | Louis Widmer |
| Merken | Louis Widmer |
| Breedte | 65 mm |
| Lengte | 170 mm |
| Diepte | 40 mm |
| Hoeveelheid verpakking | 200 |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |