Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Onze apotheek is gesloten van donderdag 14 mei tot en met zondag 17 mei. Tijdens deze periode is de webshop gesloten. Vanaf maandag 18 mei staan wij opnieuw voor u klaar.
EMULSIE:
De Crème Nutritive regenereert het huidweefsel. De W/O-emulsie wordt goed verdragen door de huid, dringt door tot de diepste huidlagen waar ze haar werk doeltreffend kan verrichten.
Actieve bestandddelen:
Aqua, Isohexadecane, Glycerin, Decyl Oleate, Sorbitan Isostearate, PEG-2 Hydrogenated Castor Oil, Ozokerite, Cera Microcristallina, Panthenol, Dibutyl Adipate, Oleyl Erucate, Hydrogenated Castor Oil, Candelilla Cera, Tocopheryl Acetate, Propylene Glycol, Parfum, PEG-40 Sorbitan Peroleate, Magnesium Sulfate, Retinyl Palmitate, Sorbitol, Methylparaben, Propylparaben, Citronellol, Collagen Amino Acids, Phenoxyethanol, Alpha-Isomethyl Ionone, Geraniol, BHT, Linalool, Anise Alcohol, Limonene, Diethylhexyl Sodium Sulfosuccinate, Cinnamyl Alcohol, Titanium Dioxide, Benzyl Benzoate, Ethylhexylglycerin, Benzyl Salicylate, Citral, Silver Chloride.
| CNK | 0082081 |
|---|---|
| Organisaties | Louis Widmer |
| Merken | Louis Widmer |
| Breedte | 62 mm |
| Lengte | 57 mm |
| Diepte | 63 mm |
| Hoeveelheid verpakking | 50 |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |