Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Onze apotheek is gesloten van donderdag 14 mei tot en met zondag 17 mei. Tijdens deze periode is de webshop gesloten. Vanaf maandag 18 mei staan wij opnieuw voor u klaar.
VOOR ELK HUIDTYPE
actieve bestanddelen :
LICHT GEPARFUMEERD
Ingredients: Aqua, Cyclopentasiloxane, Niacinamide, Butylene Glycol, Dimethicone, Cetearyl Isononanoate, Isopropyl Lauroyl Sarcosinate, Glycerin, Silica, PEG/PPG-18/18 Dimethicone , Titanium Dioxide, Caprylic/Capric Triglyceride, Cetearyl Dimethicone Crosspolymer, Propylene Glycol, Tocopheryl Acetate, Phenoxyethanol, Arginine, Cetearyl Olivate, Ascorbyl Glucoside, Ethyl Linoleate, Hexylresorcinol, Parfum, Potassium Cetyl Phosphate, Sorbitan Olivate, Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Hydroxyethylcellulose, Resveratrol, Disodium EDTA, Tocopherol, Xanthan Gum, Ethylhexylglycerin, Glycyrrhetinic Acid, 1,2-Hexanediol, Caprylyl Glycol, Tetrapeptide-30, Algin. (FVN100227.0020)
Breng het serum 's morgens en 's avonds op een gereinigde huid aan of enkel op de desbetreffende huidzones (op pigmentvlekken veroorzaakt door UV-stralen of op ouderdomsvlekjes). Breng daarna uw dag- of nachtverzorging aan. Voor overdag bevelen we een verzorging mét UV-bescherming aan.
| CNK | 3026937 |
|---|---|
| Organisaties | Louis Widmer |
| Merken | Louis Widmer |
| Breedte | 40 mm |
| Lengte | 140 mm |
| Diepte | 30 mm |
| Hoeveelheid verpakking | 30 |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |