Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Onze apotheek is gesloten van donderdag 14 mei tot en met zondag 17 mei. Tijdens deze periode is de webshop gesloten. Vanaf maandag 18 mei staan wij opnieuw voor u klaar.
BASIS: GEL
De Douche Gel reinigt de huid grondig, zonder ze te irriteren. Het komt vaak voor dat de gebruikelijke douchegels de huid uitdrogen en irriteren doordat zij agressieve tensio-actieve bestanddelen bevatten. De Louis Widmer Douche Gel bevat een evenwichtige samenstelling van extra milde tensio-actieve bestanddelen. De hervettende bestanddelen, op plantaardige basis, zijn niet-comedogeen en voorkomen uitdroging. De pH-waarde van de gel stemt overeen met die van de huid.
Dermatologische indicaties voor de niet-geparfumeerde Douche Gel:
Allergie voor parfums
Aqua, Sodium Laureth Sulfate, Sodium Cocoamphoacetate, Coco-Glucoside, Betaine, Parfum, Glycol Distearate, Phenoxyethanol, Glyceryl Oleate, Sorbitan Caprylate, Sodium Chloride, Citric Acid, Isostearamide MIPA, Benzoic Acid, Linalool, Glycerin, Glyceryl Laurate, Limonene, PEG-120 Methyl Glucose Dioleate, Ethylhexylglycerin, Disodium EDTA, Citronellol, Cinnamyl Alcohol, Alpha-Isomethyl Ionone, Amyl Cinnamal. (FVN100066.0033)
Masseer de Douche Gel in op een vochtige huid en spoel de gel vervolgens goed af.
| CNK | 0499426 |
|---|---|
| Organisaties | Louis Widmer |
| Merken | Louis Widmer |
| Breedte | 65 mm |
| Lengte | 185 mm |
| Diepte | 50 mm |
| Hoeveelheid verpakking | 200 |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |