Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Onze apotheek is gesloten van donderdag 14 mei tot en met zondag 17 mei. Tijdens deze periode is de webshop gesloten. Vanaf maandag 18 mei staan wij opnieuw voor u klaar.
Maximum toegelaten hoeveelheid in winkelwagen bereikt
Vitry Acetone Remover verwijdert zelfs de hardnekkigste nagellak onmiddellijk.
Nagellakremover
INGREDIËNTEN : ACETON, RICINUS COMMUNIS (RICINUS) ZAADOLIE.
Irriterend voor de ogen. Buiten bereik van kinderen houden. Uit de buurt van vlammen houden. Niet roken. Niet inademen. Niet doorslikken. Alleen voor volwassenen. Bij contact met de ogen grondig uitspoelen. Op een goed geventileerde plaats bewaren. Niet in de gootsteen werpen. Fles na gebruik goed sluiten. Handen grondig wassen na gebruik. Niet gebruiken voor andere doeleinden dan waarvoor het bestemd is.
Enkel voor volwassenen.
| CNK | 4797536 |
|---|---|
| Organisaties | Vitry |
| Merken | Vitry |
| Breedte | 38 mm |
| Lengte | 38 mm |
| Diepte | 110 mm |
| Hoeveelheid verpakking | 75 |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |