Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Onze apotheek is gesloten van donderdag 14 mei tot en met zondag 17 mei. Tijdens deze periode is de webshop gesloten. Vanaf maandag 18 mei staan wij opnieuw voor u klaar.
Neem contact op met ons via telefoon of e-mail, dan bekijken we samen de mogelijkheden.
Vitaflor Grog Traditionele Formule Honing Pastilles giet de originele formule van grog in lekkere pastilles.
Ademhalingscomfort
Vitaflor Grog Tradit. Formule Honing Past. 45g is een voedingssupplement, verkrijgbaar in uw buurtapotheek of online apotheek. Neem niet meer dan de aanbevolen dagelijkse dosis vermeld op de verpakking. Het vervangt geen gezonde levensstijl en gevarieerde en evenwichtige voeding. Vraag raad aan uw apotheker. Het product altijd buiten het bereik van kinderen houden.
acaciagom, suiker, glucosesiroop, bloemenhoning 5,8%, kaneelextract 1,3%, geconcentreerd citroensap 0,9%, maltodextrine, gemberextract 0,3%, natuurlijk citroenaroma 0,1%, natuurlijk eucalyptusaroma 0,1%, kokosvet, glansmiddel: carnaubawas.
Niet aanbevolen voor zwangere vrouwen of vrouwen die borstvoeding geven. Niet aanbevolen voor kinderen jonger dan 6 jaar
6-8 pastilles per dag
| CNK | 3939147 |
|---|---|
| Organisaties | GSA Healthcare |
| Merken | Vitaflor |
| Breedte | 73 mm |
| Lengte | 70 mm |
| Diepte | 25 mm |
| Hoeveelheid verpakking | 45 |
| Dieetbeperkingen | Zonder bewaarmiddelen, Zonder kleurstoffen |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |