Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Onze apotheek is gesloten van donderdag 14 mei tot en met zondag 17 mei. Tijdens deze periode is de webshop gesloten. Vanaf maandag 18 mei staan wij opnieuw voor u klaar.
Neem contact op met ons via telefoon of e-mail, dan bekijken we samen de mogelijkheden.
DMG speelt een grote rol bij de oxidatie van glucose. Daardoor wordt zuurstoftekort in de spieren verminderd. Omwille van deze reden is het ook populair bij duursporters. DMG kan ook ingeschakeld worden bij vermoeidheid.
Vit B15 Caps 100x125mg Deba is een voedingssupplement, verkrijgbaar in uw buurtapotheek of online apotheek. Neem niet meer dan de aanbevolen dagelijkse dosis vermeld op de verpakking. Het vervangt geen gezonde levensstijl en gevarieerde en evenwichtige voeding. Vraag raad aan uw apotheker. Het product altijd buiten het bereik van kinderen houden.
Bevat geen bewaarmiddelen,geen kunstmatige kleur- of smaakstoffen en is vrij van gist, suiker, lactose, gluten, maïs, soja, zout, zetmeel, melk, tarwe. Vrij van allergenen.
Vitamine B15 (N,N Dimethyl Glycine (DMG))125 mg
1 à 3 capsules per dag met de maaltijden, of volgens advies deskundige.
| CNK | 1493162 |
|---|---|
| Organisaties | Deba Pharma |
| Merken | Deba Pharma |
| Breedte | 63 mm |
| Lengte | 75 mm |
| Diepte | 63 mm |
| Hoeveelheid verpakking | 100 |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |