Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Onze apotheek is gesloten van donderdag 14 mei tot en met zondag 17 mei. Tijdens deze periode is de webshop gesloten. Vanaf maandag 18 mei staan wij opnieuw voor u klaar.
Maximum toegelaten hoeveelheid in winkelwagen bereikt
Deze Normaderm Phytosolution dagcrème van Vichy is speciaal ontwikkeld voor een vette huid met neiging tot acne. De formule is verrijkt met BHA om mild te exfoliëren, hyaluronzuur om te hydrateren, probiotica, en Vichy Vulkanisch Water. Deze dagcrème pakt imperfecties aan en hydrateert de huid tot wel 24u.
| Vette en acné-gevoelige huid |
Aqua / Water - Glycerin - Salicylic Acid - Isononyl Isononanoate - Butylene Glycol - Kaolin - Zinc Sulfate - Bifida Ferment Lysate - Sodium Hydroxide - Sodium Polyacrylate - Sodium Hyaluronate - Sodium Benzoate - Phenoxyethanol - Ascorbyl Glucoside - Caprylyl Glycol - Hydrolyzed Algin - Trisodium Ethylenediamine Disuccinate - Biosaccharide Gum-1 - Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer - Parfum / Fragrance
In de ochtend en avond aanbrengen op een gereinigd gezicht, vermijd de oogcontouren. Uitstekende make-up basis.
| CNK | 3783354 |
|---|---|
| Organisaties | L'oréal Belgilux |
| Merken | Vichy Normaderm , Vichy |
| Breedte | 50 mm |
| Lengte | 50 mm |
| Diepte | 133 mm |
| Hoeveelheid verpakking | 50 |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |